ALemiasto.pl

Zdjęcie z wakacji - konkurs

W tym roku redakcja gazety Alternatywy 44 i serwisu ALemiasto.pl organizuje konkurs fotograficzny pod hasłem "Niezwykła wakacyjna fotka". Konkurs ten ma na celu wyłonienie najciekawszych zdjęć zrobionych przez mieszkańców naszej Gminy w czasie wakacji w 2016 roku.

Aby wziąć w nim udział należy wysłać jedno zdjęcie przedstawiające uczestnika na tle jakiegoś ciekawego widoku np. zabytku napotkanego we wspomnianym wcześniej okresie na adres mailowy naszej redakcji: red.alemiasto@o2.pl W tytule wiadomości prosimy wpisać: "Zdjęcie z wakacji". Należy też podać swoje imię i nazwisko oraz napisać w 1-2 zdaniach o tym, co ta fotka przedstawia. Zgłoszenia można wysyłać od 1 lipca do 10 września 2016 r.

Kolejnym krokiem będzie wybór trzech fotografii przez Zespół Oceniający. Przy ocenie pod uwagę będą brane: jakość, ujęcie, przedstawiony widok i opis autora.

Osoby, których zdjęcia zostaną wybrane otrzymają dyplomy, a także ciekawe nagrody rzeczowe, których fundatorem jest Stowarzyszenie Przedsiębiorców Aleksandrowa Łódzkiego "2000" i Oddział Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Aleksandrowie Łódzkim. A po za tym ich dzieła zostaną opublikowane w naszej gazecie i na łamach portalu ALemiasto.pl. Oprócz tego Zespół ma prawo wybrać dodatkowe zdjęcia oraz przyznać osobom, które je zgłosiły, wyróżnienia i drobne upominki.

Informujemy również, że 15 września powiadomimy drogą mailową zwycięzców o miejscu, które zajęli i o szczegółach dotyczących wręczania nagród. Liczymy na to, że ta inicjatywa wzbudzi zainteresowanie mieszkańców. Wszystkich pasjonatów fotografowania i nie tylko gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w pierwszym tego typu projekcie naszych mediów w tym roku.

Jakub Płatkowski

Galeria