ALemiasto.pl

WIGILIA KLUBOWA 'LIBERO VIP'

Niedziela (16.12) była dniem wyjątkowym dla siatkarskiego Klubu z naszego miasta mianowicie "Libero VIP" Aleksandrów Łódzki. Najpierw Młodziczki trenera Pawła Mikołajczyka rozegrały we własnej hali sportowej przy ul. Wyzwolenia 3 V turniej Rundy Zasadniczej,a po południu na uroczystą Wigilię Klubową zawitał Burmistrz miasta Pan Jacek Lipiński.

Młode "Liberki" zagrały swój pierwszy mecz z łódzkim ŁKS-em i po dobrej walce uległy niestety łodziankom. Drugie spotkanie tego dnia zetknęło aleksandrowianki z drużyną o prawie takiej samej nazwie,bo MUKS-'Libero" Pajęczno. W tym starciu bezapelacyjnie lepsze okazały się siatkarki z Aleksandrowa i bez straty seta ograły przyjezdną drużynę zapewniając sobie byt w grupie IV rozgrywek,jednak awansować do grupy III niestety się nie udało...może uda się ta sztuka przy kolejnym Turnieju w styczniu.

W naszej grupie pozostały "Liberki" oraz drużyna UKS-"Lider" Konstantynów Łódzki, a awans zapewniły sobie siatkarki ŁKS-u.Z grupy spadła natomiast ekipa z Pajęczna.
 
"Libero VIP" 0:2 ŁKS-"Siatkówka Żeńska" Łódź
"Libero VIP" 2:0 MUKS-"Libero" Pajęczno
 
Skład:
Chrzanowska (Kapitan), Sobanty, Grabarczyk, Kasza, Zosia i Zuzia Dobroniak, Górska, Marczyk, Gieraga, Pińkowska, Kajtowska, Karolak, Ługowska.
Trener:Paweł Mikołajczyk
Asystent:Ewa Sobanty
 
Po południu w stołówce szkolnej SP-4 przy ul. Wyzwolenia 3 zorganizowana została przez Klub uroczysta Wigilia z udziałem Burmistrza Jacka Lipińskiego, Zarządu Klubu, Trenerów, Sponsorów, delegacji Klubu Kibica i oczywiście siatkarek "Libero VIP" wraz z ich rodzicami. Opłatkowe spotkanie przebiegło w bardzo ciepłej świątecznej atmosferze. Były przygotowane wigilijne posiłki, rocznicowy tort na przypadający akurat w grudniu rok istnienia Klubu, wspólnie śpiewane kolędy, życzenia i oczywiście rzecz, bez których świąteczna gwiazdka nie byłaby gwiazdką, mianowicie prezenty, którymi hojnie obdarował Burmistrza, Sponsorów oraz siatkarki Mikołaj w asyście swego pomocnika Elfa. Były również ciepłe słowa skierowane od Pana Burmistrza do włodarzy Klubu oraz jego zawodniczek. Zarząd Klubu oraz Siatkarki serdecznie dziękują Panu Jackowi Lipińskiemu za miłe spotkanie.

Galeria