Zamów reklamę 508 860 500
brak sond
ALemiasto.pl > Newsy > "28 ścian"
źródło: własne / dodał: Kamil Nowacki
29.07.2013 10:31:45
Dziś światło dzienne ujrzał pierwszy solowy album Łukasza Góry, jednego z członków składu Rapsodium. Na krążku zatytułowanym "28 ścian" znalazło się osiem tracków. Popularny "Góra"ma już na swoim koncie dwa albumy wydane wraz z Kamilem "Saviolem" Kmieciem pod szyldem Rapsodium.

- Płyta 28 Ścian jest tzw. "epką", czyli krótkim albumem zbierającym kilka elementów mojego życia. Sam projekt powstawał w bardzo szybkim tempie. Został napisany i nagrany w niespełna dwa miesiące,od końca maja do połowy lipca. Zamysł płyty jest dopracowany od początku do końca, wszystkie utwory zawarte w materiale tworzą całość. Na jednym z tracków będzie można usłyszeć również Saviola - opowiada Łukasz Góra.

Artysta nie zdradza skąd pomysł na tytuł albumu, jednak zachęca do jego przesłuchania. Jak zapewnia każdy uważny słuchacz znajdzie rozwiązanie tej zagadki. Łukasz zaczął od razu z wysokiego C. Oprócz wydania albumu, kilka dni temu nagrał również teledysk do kawałka "Foot-Hop". To nie jedyna nowość, dotychczasowa ksywa Łukasza "Ł.S.G" uległa przekształceniu w "Górę".

- Słuchający płyty otrzyma szersze wyjaśnienie tytułu. Impulsem do jej powstania była chwila, kiedy chciałem coś powiedzieć, wyrazić samego siebie. Pomimo nagrania solowej płyty nadal głównym priorytetem jest Rapsodium. Zmianą jest przekształcenie się Ł.S.G. w Górę, czyli moja ksywę od dziecka. Do płyty powstał także mój pierwszy klip. Była to spontaniczna wizja, która powstała w 2-3 godziny. Jedyną wytyczną było nagranie tego teledysku w plenerze, reszta była czystą przyjemną zabawą. Moim zdaniem efekty są zadowalające. Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy pomogli mi w pracy nad płytą, między innymi Jankowi Kacprzakowi za okładkę i realizację klipu. Pozdrawiam tych, którzy nas wspierają, jak i tych podchodzących sceptycznie. Róbcie zawsze, to co sprawia Wam przyjemność - wyjaśnia "Góra".

Obecnie Rapsodium rozpoczyna pracę nad swoim trzecim albumem. Artyści zapewniają, że efekty ich pracy będzie można ujrzeć jeszcze przed końcem tego roku.

Poniżej zamieszczamy link do youtube artysty, gdzie można przesłuchać jego najnowszą płytę:
"28 ścian"

Poniżej teledysk:
comments.gif, 1,4kB6 read.gif, 1,5kB 3474 print.gif, 1,4kB

Galeria

galeria
galeria

Komentarze ostatnie 24h

comments_item.gif, 1,3kB
29.07.2013 16:12
Wincenty IP: 78.8.193.*

Walenie kotka za pomoca młotka ,a my chcemy zeby w miescie kiedy jest 40 stopni C ,działała fontanna ewentualnie w rynku uruchomić kurtyne wodną .Dziękujemy burmistrzowi i jego ludziom za to ze tak mocno o nas mieszkańców dbają .Ostrzegam wszystkich radnych z PO ze jak przyjdą do mnie i beda dzwonic do drzwi ze bedę najwiekszym chamem i łobuzem z jakim jeszcze sie nie spotkali

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
29.07.2013 19:17
adsfg IP: 31.0.165.*

Taki teledysk to mozna zrobic w pokoju przy flaszce... z góry mówiąc nic z was nie bedzie moze słowa tak ale reszta jak stoper itp.

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
29.07.2013 23:01
IP: 78.8.231.*

fakt-nie jest to porywające ale czyz nie trzeba cieszyć się tym, że są młodzi ludzie, którzy jednak chcą coś robic i to właśnie robią. Dajmy im szansę niewch pracują sami nad tym by do czegoś dojść ale nie bądźmy "krytykantami" bo to do nicego nie prowadzi wręcz zniechęca do działania, a ja przekonałem się, że w Aleksandrowie jest wielu zdolnych ludzi tylko własnie taka krytyka zniechęca do działania

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
30.07.2013 21:34
Base IP: 78.8.227.*

Fajnie chłopaki, że macie zajawkę. Teledysk inny niż większość, słowa również niezłe. Tak trzymać, rozwijać się i robić swoje. Trzymam kciuki! Powodzenia Góra!

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
31.07.2013 01:42
.. .. IP: 78.8.64.*

wyluzujcie majty chlopaki pokazali pelen spontan i naturalny luz a ten co tam ma cos do klipu i rapsow ten sie nie zna na sztuce przez duze SZ

dodaj odpowiedź