Zamów reklamę 508 860 500
brak sond
ALemiasto.pl > Newsy > Boruta przedostatnim sprawdzianem
źródło: / dodał: Kamil Nowacki
27.02.2015 14:15:44
28 lutego (sobota) o godz. 11. piłkarze Sokoła Aleksandrów rozegrają swój przedostatni sparing w okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Michała Bistuły podejmą na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Borutę Zgierz.

W ubiegłym tygodniu zielono-biali, po czterech trafieniach Łukasza Chojeckiego i jednym Oskara Osowskiego rozstrzelali lidera czwartej ligi, Zawiszę Rzgów. Boruta natomiast, zremisował z przewodzącym w łódzkiej klasie okręgowej - Włókniarzem Pabianice. Bramki dla czwartoligowca zdobywali: Patryk Pietrasiak oraz były zawodnik Sokoła - Sebastian Ceglarz.

Trzecioligowcy wychodzą na ostatnią prostą przed startem ligi, która wystartuje już za dwa tygodnie. Ostatnią próba generalną aleksandrowian będzie konfrontacja z ligowym rywalem - Łódzkim Klubem Sportowym. Przypomnijmy, że w pierwszym, wiosennym meczu o punkt zielono-biali zmierzą się na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Pierwszy gwizdek rozbrzmi w niedzielę (15 marca) o godz. 11.

Jednocześnie tego samego dnia ruszy sprzedaż karnetów na rundę rewanżową. Upoważnia on do obejrzenia siedmiu meczów zielono-białych, w których zmierzą się oni między innymi z Polonią Warszawa, czy liderującym Radomiakiem Radom. Ceny biletów w stosunku do rundy jesiennej pozostają bez zmian i nadal będą kosztować 10 zł (kobiety i dzieci do lat 15 - wstęp wolny). Cena karnetów to 40 zł. Wszyscy zainteresowani mogą je nabyć w siedzibie klubu mieszczącej się przy ul. 11 listopada 98, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-12.00 i 16.00-18.00.


foto: archiwum

comments.gif, 1,4kB0 read.gif, 1,5kB 1718 print.gif, 1,4kB

Komentarze ostatnie 24h