Zamów reklamę 508 860 500
brak sond
ALemiasto.pl > Newsy > Udany występ siatkarek
źródło: informacja nadesłana / dodał: Redakcja ALEMIASTO.pl
09.05.2017 14:55:11
W dniach od 29 do 1 maja w Ciechanowie odbyła się trzecia edycja Mistrzostw Polski Klubów Amatorskich w siatkówce.Zawodniczki z Aleksandrowa, które grały w tej imprezie pod nazwą "VIPGwarant-Czwórka" Aleksandrów Łódzki zaliczyły, debiutując na zawodach tej rangi, udany występ zajmując dobrą V lokatę na 12 startujących w tych Mistrzostwach zespołów.

Trzeba tutaj dodać, że siatkarki "Czwórki" okazały się najlepsze z młodych drużyn całego Turnieju i przegrywały jedynie z zespołami, w których grały zawodniczki starsze od naszych dziewcząt i ograne w Ligach Akademickich, a także zawodowych. Grając przeciwko takim rywalkom wynik można uznać za swojego rodzaju sukces. "Czwórki" pokazały w ciągu tych trzech turniejowych dni ogromną wolę walki, chart ducha, waleczność i zaangażowanie. Na ciechanowskiej hali nie zabrakło także kibiców z Aleksandrowa, którzy żywiołowym dopingiem wspierali w boju swoje siatkarki.Gratulujemy całej ekipie wyniku.

Klasyfikacja końcowa 6 nagradzanych na MP drużyn:

1.Siatkarki z Majami
2.Politechnika Opolska
3.Intermarine-Gdańsk
4.So Sorry-Gdańsk
5.VIPGwarant-Czwórka Aleksandrów Łódzki
6.WTS-Włocławek

Skład Drużyny:
Miłek,Bednarek, Kwolik, Pietrzak, Marciniak, Mastalska, Okulska, Ambroziak, Ruskiewicz, Bużyńska, Spadło, Blady, Raźniewska.
Opiekunowie Drużyny:
Witold Pietrzak i Paweł Miłek

comments.gif, 1,4kB0 read.gif, 1,5kB 1548 print.gif, 1,4kB

Galeria

galeria

Komentarze ostatnie 24h